15
OKT

Speedo RR I etapp
Results PDF LXF

21
OKT

TUKi pikamaaujumine
Tulemused PDF

05
NOV

NS I etapp
Tulemused PDF LXF

 

 

 

 

 

 

 

 

Tartu Ujumisklubi on võitnud Eesti parima noorteklubi karika kuuel järjestikusel hooajal!

 

NB! Ootame oma ridadesse uusi liikmeid ka järgmisel hooajal, palun võtta ühendust aadressil karel@tuk.ee

 

ESIKOLMIKUSSE JÕUDNUD SPORTLASED 2016. AASTA HOOAJA TULEMUSTE PÕHJAL:

NR NIMI EESTI MV TRIATLONIS EESTI MV DUATLONIS EESTI KV TRIATLONIS EESTI KV DUATLONIS
1. Ingrid Hiiemäe (T-E) II koht  II koht II koht  I koht
2. Robin Hansen (P-E) I koht  II koht I koht  
3. Roobert Teder (P-E)     II koht  III koht
4. Kris Sirk (P-E)   I koht    
5. Aaron Karu (P-E)       II koht
5. Anette Teder (T-D) I koht I koht I koht  I koht
6. Kirke Kübar (T-D) II koht   II koht  
7. Johanna Kübar (T-D) III koht   III koht  
8. Mia Marta Miller (T-D)   III koht    
9. Rasmus Boisen (P-D) I koht I koht I koht  I koht
10. Oliver Holtsmeier (P-D) III koht   III koht  
11. Getriin Marii Lessing (T-C) I koht I koht I koht  I koht
12. Mari Mai Ruus (T-C) II koht II koht II koht  II koht
13. Kirke Kool (T-C) III koht   III koht  
14. Simo Aksalu (P-C) I koht II koht I koht  I koht
15. Mart Leo Ruus (P-B) I koht II koht II koht  II koht
16. Johan Tamm (P-B) III koht I koht I koht  I koht
17. Risto Holtsmeier (P-B) II koht III koht III koht  III koht
18. Johannes Sikk (P-A) I koht I koht I koht  
19. Armin Angerjärv (P-A)   II koht III koht  II koht
20. Cevin Anders Siim (M-jun) II koht   I koht  
21. Katrin Zaitseva (N-pk) II koht   I koht  I koht
           
           
           
TRIATLONI EKV punktitabel 2016 aastal!

DUATLONI EKV punktitabel 2016 aastal!

ESIKOLMIKUSSE JÕUDNUD SPORTLASED 2015. AASTA HOOAJA TULEMUSTE PÕHJAL:

NR NIMI Eesti MV triatlonis Eesti MV duatlonis EKV triatlonis EKV duatlonis
1. Anette Teder (T-E) I koht I koht I koht  I koht
2. Johanna Kübar (T-E) II koht II koht II koht  
3. Alina Hadijeva (T-E) III koht III koht    II koht
4. Grete Tsäro (T-E)     III koht  
5. Nikita Stanitski (P-E) III koht III koht III koht  
6. Mari Mai Ruus (T-D) I koht I koht II koht  I koht
7. Laura-Liis Valdmaa (T-D)     I koht  
8. Kirke Kübar (T-D) II koht   III koht  
9. Rasmus Boisen (P-D) I koht   I koht  III koht
10. Stefan Saks (P-D) II koht III koht III koht  
11. Oliver Holtsmeier (P-D) III koht      
12. Getriin Marii Lessing (T-C) I koht II koht I koht  II koht
13. Johan Tamm (P-C) I koht I koht I koht  I koht
14. Karl Johannes Visnapuu (P-C) II koht   III koht  
15. Andres Aleksander Tammer (P-B) III koht III koht II koht  II koht
16. Mart Leo Ruus (P-B)     III koht  III koht
17. Simona Gilberta Luts (T-A) III koht      
18. Janeli Jaomaa (T-A)     III koht  
19. Johannes Sikk (P-A) III koht II koht III koht  I koht
20. Katrin Zaitseva (N-jun) I koht III koht II koht  III koht
21. Cevin Anders Siim (M-jun) I koht      
22. Andres Nöps (M-jun)   I koht III koht  I koht
23. Hardi Madi (M-jun)   III koht II koht  II koht

Triatloni EKV punktitabel 2015. aastal!

Duatloni EKV punktitabel 2015. aastal!

 

ESIKOLMIKUSSE JÕUDNUD 2014. AASTA HOOAJA TULEMUSTE PÕHJAL:

NR NIMI EMV triatlonis ja duatlonis EKV triatlonis EKV duatlonis
1. Kirke Kübar (T-E) I koht triatlonis ja I koht duatlonis I koht II koht
2. Johanna Kübar (T-E) III koht triatlonis ja III koht duatlonis   I koht
3. Anette Teder (T-E) II koht duatlonis    
4. Sigrid Luts (T-E)   III koht  
5. Rasmus Boisen (P-E) I koht triatlonis ja II koht duatlonis I koht I koht
6. Herbert Hugo Prank (P-E)     III koht
7. Getriin Marii Lessing (T-D) I koht triatlonis ja I koht duatlonis I koht I koht
8. Kirke Kool (T-D) II koht triatlonis II koht  
9. Ervin Otto Prank (P-D) I koht triatlonis II koht  
10. Marten-Hugo Kivari (P-D)     III koht
11. Johan Tamm (P-C) I koht triatlonis ja I koht duatlonis I koht I koht
12. Mart Leo Ruus (P-C) III koht duatlonis    
13. Simona Gilberta Luts (T-B) III koht triatlonis II koht  
14. Johannes Sikk (P-B) I koht triatlonis ja I koht duatlonis I koht I koht
15. Rauno Variku (P-B) III koht triatlonis   III koht
16. Liis Jääger (T-A) II koht duatlonis    
17. Andres Nöps (M-jun) III koht duatlonis   I koht
18. Hardi Madi (M- jun)   II koht  
19. Mati-Markus Kullamäe (M-jun)   III koht  

 

ESIKOLMIKUSSE JÕUDNUD 2013 AASTA HOOAJA TULEMUSTE PÕHJAL:

NR NIMI EMV triatlonis ja duatlonis EKV triatlonis EKV duatlonis Baltimaade MV triatlonis
1. Laura-Liis Valdmaa (T-E) I koht triatlonis I koht    
2. Kirke Kübar (T-E) II koht triatlonis, III koht duatlonis II koht    
3. Sofia Kristina Luts (T-E) II koht duatlonis   II koht  
4. Johanna Kübar (T-E)   III koht    
5. Rasmus Boisen (P-E) II koht duatlonis      
6. Getriin Marii Lessing (T-D) II koht triatlonis II koht III koht  
7. Kirke Kool (T-D) III koht triatlonis III koht    
8. Sandra Marie Luts (T-D)     II koht  
9. Johan Tamm (P-D) II koht triatlonis, I koht duatlonis   III koht  
10. Karl-Johannes Visnapuu (P-D)   III koht    
11. Georg Oper (P-D)       III koht
12. Simona Gilberta Luts (T-B) I koht triatlonis, I koht duatlonis II koht III koht  
13. Janeli Jaomaa (T-B) II koht triatlonis, III koht duatlonis III koht II koht  
14. Liis Jääger (T-B) II koht duatlonis   I koht  
15. Johannes Sikk (P-B) II koht triatlonis, II koht duatlonis   I koht  
16. Cevin Anders Siim (P-A) II koht triatlonis II koht    
17. Andres Nöps (P-A) II koht duatlonis   II koht  
18. Mati-Markus Kullamäe   III koht    
19. Hardi Madi     III koht  

Triatloni EKV punktitabel 2013 aastal.

Duatloni EKV punktitabel 2013 aastal.

 

ESIKOLMIKUSSE JÕUDNUD 2011 AASTA HOOAJA TULEMUSTE PÕHJAL:

NR Nimi EMV triatlonis ja duatlonis EKV triatlonis EKV duatlonis
1. Siim Holts (M-juunior) I koht triatlonis. I koht duatlonis I koht I koht
2. Tanel Kaseorg (M-juunior)     III koht
3. Maria Luht (T-A) III koht triatlonis, III koht duatlonis III koht III koht
4. Cevin Anders Siim (P-B) I koht triatlonis, III koht duatlonis I koht II koht
5. Sonja Madismäe (T-B)     III koht
6. Rauno Variku (P-C) III koht triatlonis, III koht duatlonis II koht III koht
7. Hendrik Ütt (P-C)   III koht  
8. Johannes Sikk (P-C)     II koht
9. Liivi Mall Pari (T-C) II koht duatlonis I koht II koht
10. Marta Kotkas (T-C) III koht triatlonis, I koht duatlonis III koht I koht
11. Katre Luikme (T-D) II koht triatlonis   II koht
12. Kirke Kool (T-E) II koht duatlonis  

II koht

13. Getriin Marii Lessing (T-E) III koht duatlonis   III koht

Triatloni EKV 2011 punktitabeli leiad SIIT!

Duatloni EKV 2011 punktitabeli leiad SIIT!